+420 585 412 742 rygel@rygel-elektro.cz

Zpracujeme vaše fotografie na minilabu KONICA MINOLTA R2. Tiskneme výhradně  na papíry KODAK ENDURA PREMIER v provedení LESK / MAT / Metalic

 

Jde nám především o kvalitu tisku

Našich služeb využívá i řada fotografů z celé republiky a to na vlastní tisky pro výstavy tak pro své zákazníky svatební i ataliérové fotografie.

Tisk fotografií ve formátech:

  • Běžné: 9×13  / 10×15 / 13×18 / 15×20 / 20×30
  • jiné: 13×19 … až 38   / 15×21 … až 38  / 20 … až 38 a panormatické

 

Foto s ořezem:

Vaše data jsou tištěna do zvoleného formátu. Obraz zaplní celou plochu ale dochází k ořezu v krajích fotografie.

Foto s ořezem

Foto bez ořezu:

Vaše data jsou natištěna tak jak jsou nafocena nedochází ke ztrátě v krajích fotografie ale jsou vždy bílé pruhy.
 Foto bez ořezu

Naše další nabízené služby

  • foto z fota – Vaše již zhotovené  fotografie naskenujeme a vytiskneme kopie
  • vyvolání filmů a tisk fotografií z filmů- pro zákazníky používající analog fotoaparáty
  • digitalizace na digitální data z filmů – z již vyvolaných filmů zdigitalizujeme jednotlivé snímky a přeneseme na jiná moderní media – CD/DVD/Flash disk

Dopřejte svým fotografiím vyniknout – dopřejte jim prostor – tiskněte velkoformátové fotografie

My pro Vás zajistíme tisk ve špičkové kvalitě na profesionálních tiskárnách v rozlišení ADOBE RGB a to od velikosti 20×30 do velikosti 70×100. Vaše požadavky s Vámi projednáme a doporučíme pro Vaši potřebu vždy to nejlepší řešení.

 

Tisk na archivační materiál

Papíry bez optických zjasňovačů a zásaditým pH, zaručující dlouhodobou světlostálost (udává se až 70 let v interiéru), použití je pro faksimile nebo trvale vystavená či k prodeji určená díla, např.: Gallery, Butten, FineArt, Baryt, …

 

Tisk na fotografický materiál – běžná fotokvalita

např.: Real Velvet, Real Gloss, Pastel matt, …

 

Tisk na materiál pro grafiku

Specifické materiály pro tisk grafiky a výtvarné záměry např.: Ruční papír Ivory, Japan Faser, …

 

TISK KAPPA DESKY (sendvičové desky s polyuretanovým jádrem)

Vhodné místo klasických instalací papírových tisků do klipů a cenově výhodnější než tisk na fotoplátno. Tisk na tento materiál zachovává ostrost a kvalitu jako na papír s možností snadné instalace na stěnu za účelem vystavení. Dají se přímo přilepit na stěnu pomocí oboustranné lepící pásky nebo použít klasické instalace pomocí háčku. Vhodné je i použít laminace aby nedošlo k poškození obrazu.

 

TISK NA PLÁTNO CANVAS (imituje klasické malířské plátno – tisky vysoké kvality)

Další forma prezentace vašich fotografií. Při tisknu na tento materiál je potřeba dobře zvolit vhodnou fotografii, protože je plátno napínáno na rám a je tedy potřeba počítat se ztrátou části fotografie, která je založena na rámu a za ním. Na každé straně cca 5 cm. Plátna jsou napínána na kvalitní rámy firmy KOLIRA na kterých se dá plátno i v budoucnu napínat. Našich služeb využívá i řada fotografů a to na vlastní výstavní tisky tak pro své zákazníky Tiskneme i pro muzejní účely pro různé archivní účely (mapy, staré tisky). Tisknou u nás – protože vědí, že tisknou u profesionálů.

 

Další nabízené služby:

Součástí naší nabídky je i adjustace do paspart a rámů. Dřevěné i hliníkové obrazové rámy může krýt sklo nebo průhledný plast v lesklém i antireflexním provedení, tradiční lepenku na zadní desku může nahradit lehčená deska Kapa nebo odolnější panely v různém provedení. Je možná i laminace v lesklé, pololesklém i matném provedení.

Pro příznivce historie a dobových vedut, map a grafik můžeme nabídnout kolekci přesných kopií těchto zajímavých historických tisků. Některé motivy jsou vystaveny bez tiskového publikačního povolení, prodej je tedy možný až po souhlasu vlastníka. Ke shlédnutí na www.veduta-art.cz.

Jako faksimile je zde označována nejvyšší dosažitelná úroveň reprodukce originálu. Je tištěna v měřítku 1:1 pigmentovými inkousty na speciální, certifikované archivační papíry bez obsahu kyselin a optických zjasňovačů, odpovídající typově původní předloze. Předpokládaná světlostálost těchto papírů je v interiéru 50–100 let. Mezivýsledky jsou opakovaně konfrontovány s originálem až do stadia ideální vizuální shody.

Reprodukce naproti tomu poskytuje široký záběr formátů, přizpůsobitelných typovým řadám rychlorámů, event. přání zákazníka. V případě výrazně zažloutlých nebo jinak časem značně poškozených originálů je přistoupeno k citlivému restaurování barev a tvaru předlohy. Při tisku je možné použít buď archivní papíry, canvas nebo ekonomickou řadu materiálů, viz nabídka fotoprint.

There are tons of Wufoo features to help make your forms awesome.

Testovací balíček pro profesionální fotografy*:

ZDARMA včetně dopravy – 10 ks fotografií ve formátu 13×18 a 2 ks formát 15×20 na papír METALIC
*profesionální fotograf – podniká v oboru pod IČ